Olej z opuncji figowej

Powody, dla których sztuczne rzęsy są niesamowite

Olga Kowal
mar 14 2022

Na rynku jest milion tuszów do rzęs. Niektóre mówią, że zapewnią Ci teleskopową długość, inne podnoszą i podkręcają rzęsy, a nawet dają efekt sztucznych rzęs. Jednak, gdy przychodzi co do czego, tylko sztuczne rzęsy dają efekt sztucznych rzęs. Możesz zdecydować się na przyklejenie rzęs lub udać się do profesjonalisty, takiego jak StyLash & Brow Bar. Niezależnie od tego, jaką drogę obierzesz, sztuczne rzęsy, gdy opanujesz ich aplikację lub gdy zrobisz to profesjonalnie, dają niesamowity efekt.

Oto tylko kilka powodów, dla których sztuczne rzęsy są niesamowite, obejmujących zarówno przedłużanie rzęs, jak i klejenie.

Uwaga

Możesz zwrócić uwagę na swoje oczy z zerowym wysiłku. Nakładanie rzęs może być szybkie i łatwe, a profesjonalnie wykonane daje jeszcze mniej do zrobienia. Możesz wziąć swój strój z Grapefruit, założyć go, posmarować usta balsamem i filtrem SPF i wyjść. Gotowe.

Pobudka

Sztuczne rzęsy naprawdę otwierają oczy. Dlatego bez względu na to, ile nocy spędziłaś w pracy, będziesz wyglądać promiennie. Możesz zwiększyć efekt, używając białego eyelinera lub eyelinera w jaśniejszym kolorze wzdłuż dolnej linii wodnej.

Łatwe

Zarówno samodzielne przyklejanie rzęs, jak i ich przedłużanie jest łatwe. Jeśli zdecydujesz się na profesjonalne przedłużanie rzęs, nie będziesz potrzebować tuszu do rzęs ani eyelinera - jeśli nie chcesz go nakładać. W przypadku sztucznych rzęs można je nałożyć w ciągu kilku minut, a pod koniec dnia można je również szybko usunąć.

Czas dla siebie

Możesz połączyć pielęgnację rzęs, kształtowanie brwi i wizytę w salonie Volume. W ten sposób poczujesz się zadbana i odświeżona, gotowa na resztę tygodnia, czując się najlepiej jak potrafisz. Wykonanie rzęs i włosów to chwila spokoju i wyciszenia w tym, jakże gorączkowym, życiu.

Glam

Jeśli szukasz łatwego sposobu, aby czuć się glamour następnie sztuczne rzęsy lub przedłużanie rzęs są całkowicie to. W zależności od tego, jaki styl wybierzesz, możesz naprawdę zrobić pełne wrażenie. Możliwe są rzęsy pełne objętości, rzęsy typu "wisielec" lub "kocie oczy". Zmieniają one cały kształt oka, dając Ci dokładnie taki wygląd, jaki chcesz uzyskać.

Pamiętaj, aby zawsze używać tylko kleju, który jest przeznaczony do rzęs, gdy stosujesz je w domu, i że gdy masz przedłużone rzęsy, będziesz musiał mieć wizyty uzupełniające, aby utrzymać wygląd i kształt rzęs.

Zdjęcie autorstwa Allef Vinicius na Unsplash

Udostępnij